Publicat 28 Ian 2016 | Expiră 29 Feb 2016

Suport Tehnic Electronist (STE201601)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Obligatoriu: studii superioare finalizate cu profil electronic
Abilitati de comunicare verbala si scrisa
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare atat cu clientii cat si cu colegii
Cunostinte de limba engleza, cel putin nivel mediu
Cunostinte operare calculator (Excel, Word, Outlook)
Experienta anterioara pe o pozitie similara – constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- asigurarea suportului tehnic si comercial pentru clienti
- relationarea directa cu clientul si personelor implicate in aprovizionarea produselor tehnice
- identificarea solutiilor si produselor in functie de nevoie clientului
- contactarea telefonica directa a potentialului client din baza de date
- participarea la targuri, expozitii, prezentari

Abilitati:
- abilitati excelente de comunicare interpersonala si negociere
- capacitate de invatare rapida, aptitudini de planificare si control
- orientare catre client si catre rezultate

Beneficii:
- un mediu de lucru modern
- formare profesionala
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere
- pachet salarial in functie de experienta si realizari

GRUPUL AUROCON este activ pe piata din Romania de 25 ani. Suntem ambitiosi, deschisi, flexibili, dar suntem si pasionati de tehnologie. Recunoastem performanta si incurajam valori ca excelenta, increderea si atitudinea pozitiva. Prin alaturarea la echipa noastra veti beneficia de informatii si resurse care va vor stimula utilizarea constintelor si abilitatilor. Angajatii nostrii apreciaza oportunitatile de a invata precum si provocarea de a se autodezvolta.
Aurocon COMPEC este unul dintre cei mai importanti furnizori de componente tehnice pentru industrie. Clientii nostrii beneficiaza de tot suportul si know-how-ul nostru: o gama variata de solutii avand peste 500.000 de produse de la mai mult de 2.500 de producatori precum si suport tehnic pe toata durata procesului de achizitie, de la comanda pana la livrarea in cele mai bune conditii. Pentru a vedea gama nostra de produse accesati www.compec.ro.
AUROCON Romania ofera solutii pentru automatizari speciale. In cei 25 ani de existenta am realizat proiecte internationale importante, care ne recomanda acum drept specialisti in domeniu. Competenta noastra este recunoscuta de toti partenii nostrii din intreaga lume. Proiectele pe care le-am realizat sunt unice si inovatoare, mai multe informatii despre acestea puteti gasi pe site-ul www.aurocon.ro.

Expirat
Suport Tehnic Electronist (STE201601)  -  AUROCON GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles