Suport IT - Brasov "BetOne"

NOBLEPIAGIO SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Este cunoscător al sistemului de operare Windows și are o înclinare pentru depanarea echipamentelor hardware de tip desktop;
  • Deţine cunoştinţe tehnice: cunoştinţe minime de reţelistică, hardware, troubleshooting Microsoft Windows, pachetul Microsoft Office;
  • Este o persoană ambiţiosă şi cu dorinţă de cunoaştere, dispusă să înveţe lucruri noi;
  • Posedă bune abilități de comunicare – cursiv şi coerent în explicarea unor situaţii tehnice și non-tehnice;
  • Are capacitatea dе ascultare, comunicare şi de a lucra în echipă;
  • Este mereu dispus să vină în întâmpinarea colegilor și să le ofere suport în vederea rezolvării problemelor;
  • Are studii medii/superioare finalizate;
  • Are cunoștințe de limbă engleză – nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Asigurarea de suport on-call către personalul din teren, în eventualitatea apariției unor probleme tehnice;
  • Intervenția promptă pentru remedierea incidentelor apărute în funcționarea sistemelor informatice, semnalate telefonic de către personalul din teren;
  • Instalarea şi depanarea aplicaţiilor dezvoltate in-house;
  • Instalarea și configurarea aplicațiilor specifice activității companiei;
  • Depanarea problemelor hardware şi software;
  • Diagnosticarea şi rezolvarea defecţiunilor hardware/software;
  • asistenţă la distanţă utilizând aplicaţii specifice;
  • Intocmirea documentaţiei, conform procedurilor interne;
  • Inregistrarea şi rezolvarea apelurilor telefonice de la clienţi.asistenţă la distanţă utilizând aplicaţii specifice;
  • Inregistrarea şi rezolvarea apelurilor telefonice de la clienţi.

Beneficii:
  • Echipă tânără și dinamică, cu colegi dispuși să împărtășească din cunoștințele lor, să te ajute să înveți și să evoluezi;
  • mediu de lucru plăcut, propice dezvoltării personale și profesionale;
  • Asigurare medicală în cadrul clinicilor Regina Maria;
  • Abonament la sala de fitness Belaqva sau Grand Fitness.

Având în spate o echipă cu o vastă experiență în domeniul jocurilor de noroc, am considerat oportună lansarea unui nou brand într-un moment în care piața pariurilor, deși foarte competitivă, nu a reușit să țină pasul cu dorința și nevoile clienților. BET ONE a luat naștere pentru că era nevoie de noi.
Experiența de joc este cea pe care punem cel mai mare preț. Plasarea pariurilor nu a fost nicicând mai plăcută. De la echipamentele setate perfect și vasta ofertă de pariere, până la personalul din agenții și din sălile de jocuri, serviciile noastre sunt menite să ridice standardele.Dacă spui experiență de joc, spui BET ONE!
Avem o pasiune pentru detaliu și o grijă aparte pentru relațiile sănătoase dintre noi și clienții noștri. Ne dorim ca prin integritate și competență să oferim servicii excelente și o experiență de neuitat.
Jucătorii care aleg agențiile BET ONE fac asta pentru că vor să pătrundă într-o lume în care se pot relaxa, pariind pe evenimentele favorite și distrându-se în același timp. BET ONE oferă clienților posibilități de pariere nemaiîntâlnite până acum. Dacă eşti pasionat de sport şi îţi doreşti o nouă provocare în plan profesional, trimite-ne CV-ul tău şi hai sa facem cunoştinţă.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.