Gratis

Supervizor Trafic

Mega Image

Candidatul Ideal

Care este profilul pe care îl căutăm:
  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta: minim 2 ani intr-o pozitie similara (pe zona de transporturi);
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Spirit de echipa si aptitudini interpersonale bune;
  • Abilitatea de a intelege si de a analiza probleme complexe;
  • Abilitati de comunicare;
  • Abilitati tehnice.

Descrierea jobului

Ce vei face în echipa Mega:
  • Se asigura zilnic de executia planului de transport conform planificarii primite;
  • Ofera feedback ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀departamentului planificare cu privire la implementarea zilnica a planului de transport;
  • Supervizează activitatea monitorilor de trafic si operatorilor help desk;
  • Comunica cu responasbilul de transport al firmelor partenere;
  • Mentine legatura cu furnizorii de combustibil;
  • Supervizează respectarea termenelor de introducere si validare a comenzilor de aprovizionare (PO) pentru transport;
  • Intocmește rapoartele privind activitatea de transport (costuri, statusul livrarilor etc);
  • Testează noile aplicații din sistemul informatic și validează funcționalitatea acestora precum și dacă acestea răspund cerințelor;
  • Coordoneaza implementarea noilor proiecte pentru departamentul transporturi;
  • Responsabil cu analiza si previzionarea necesarului de flota de transport;
  • Responsabil cu actualizarea contractelor și a actelor adiționale cu toate companiile de transport, pentru toate mijloacele de transport și tarife de combustibil precum și cu urmărirea valabilității acestora;
  • Se asigura de respectarea conditiilor contractuale de catre partenrii de tansport (program de lucru, disponibilitate flota, autorizatii transport).

Beneficiile tale:
  • Pachet atractiv de compensații și beneficii;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri periodice;
  • Card de reduceri pentru produsele marcă proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimentele speciale;
  • Oportunități de dezvoltare.

În Mega Image, susținem diversitatea, indiferent de gen, generație, nivel de studii, status social, etnie și naționalități, dizabilități, orientări religioase si sexuale, și ne luăm angajamentul că împreună construim un mediu de lucru incluziv pentru ca fiecare coleg să aibă un loc în #ComunitateaMega.

#MegaPentruToți

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024