Supervizor / Operator Introducere si Validare Date-Productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Supervizor Productie:
- Studii medii sau superioare – de preferat in domeniul industriei textile;
- Experienta in coordonare;
- Experienta in organizarea si planificarea productiei;
- Utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel, Outlook) – nivel de baza.

Operator Introducere si Validare Date:
- Studii medii / superioare;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Utilizarea calulatorului – nivel mediu (MS Office - Word, Excel, Outlook);
- Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le pune in aplicare;
- Bune abilitati de comunicare;
- Obiectivitate in relatia cu oamenii.

Descrierea jobului

Raportezi Sef Schimb Productie;
- Gestionezi personalul din subordine;
- Intocmesti rapoarte specifice: prezenta, concedii medicale si de odihna, e.t.c.;
- Atingi indicatorii de calitate si performanta;
- Construiesti si motivezi echipa;
- Esti orientat catre satisfactia clientului final si imbunatatirea continua a proceselor de productie.

Verifici și centralizezi informațiile legate de productivitate individuala a operatorilor;
- Calculezi bonusul individual de productie.

Lear Corporation se claseaza pe locul 179 in topul Fortune 500 cu produse de clasa mondiala proiectate și fabricate de o echipa diversificata de angajati talentati. Fiind un furnizor principal de scaune auto si echipamente electrice, Lear deserveste clientii sai cu capacitate la nivel mondial mentinand in acelasi timp angajamentul individual. Cu sediul in Southfield, Michigan, Lear detine 257 de locatii in 38 de tari din intreaga lume si are aproximativ 174.000 de angajati
Publicat 4 nov. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos