Supervizor Key Account / Manager Zona IKA

Vel Pitar - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Companie din industria bunurilor de larg consum (FMCG), recruteaza pentru marirea echipei sale IKA.
  • Experienta in relatiile comerciale cu magazinele de tip Hypermarket si Supermarket
  • Excelente abilitati de negociere si convingere
  • Hotarat, perseverant si animat de dorinta de a reusi
  • Stabilitate, integritate si verticalitate
  • Persoana deschisa, comunicativa, sociabila
  • Capabil sa lucreze atat independent cat si in echipa
  • Posesor permis categoria B (obligatoriu)

Descrierea jobului

Pe zona alocata vei fi responsabil pentru:
  • Stabilirea si mentinerea relatiei cu persoanele cheie din cadrul magazinelor alocate
  • Realizarea targetului de vanzari pentru locatiile gestionate
  • Realizarea strategiei de mercantizare a produselor firmei, asigurarea unei prezente cat mai bune la raft (atat cantitativ cat si ca pozitionare)
  • Planificarea si urmarirea promotiilor in curs (inclusiv pentru produselor aflate in reclama TV)
  • Urmarirea actiunilor concurentei (promotii, modificari de pret si de game)

Oferta:
  • Salariu fix + componenta variabila (bonus si prime in functie de realizari)
  • Masina de serviciu
  • Tichete de masa
  • Echipa tanara, dinamica, orientata catre rezultat si succes
  • Cursuri si teambuildinguri organizate de firma

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos