Gratis

SUPERVIZOR IKA MOLDOVA

SC CROCO SRL

Candidatul Ideal

- experienta relevanta in vanzari pe IKA, de preferinta pe segmentul de FMCG pe food (conditie obligatorie)- minim 2 ani la ultimul loc de munca ;
- studii superioare;
- persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, prezentare, negociere, planificare, monitorizare si organizare;
- capacitate de a evalua şi a lua decizii;
- capacitate de a lucra cu oamenii;
- claritate şi coerenţa in exprimare;
- punctualitate;
- corectitudine si responsabilitate;
- abilitate foarte buna in solutionarea situatilor de conflict;
- atitudine si gandire pozitiva;
- rezistent la stres;
- bun organizator;
- spirit de echipa;
- cunostinte avansate operare PC (Microsoft Office);
- permis de conducere cat.B.

Descrierea jobului

- coordoneaza si monitorizeaza activitatea de mercantizare a produselor pe raft in locatiile in care acestia exista pentru a avea un grad de umplere maxim si o expunere optima iar in locatiile fara merchandiseri, mercantizeaza produsele companiei daca este necesar
- este responsabil de realizarea obiectivelor de performanta in clientii alocati de tip Key Account;
- viziteaza zilnic clientii de pe ruta stabilita ,promoveaza oferta si negociaza comenzi;
- indeplinirea in totalitate a obiectivelor privind implementarea promotiilor si a plasarilor secundare in magazinele din aria de responsabilitate
- asigura respectarea standardului de prezenta la raft pentru produsele companiei;
- implementeaza actiunile promotionale de promovare;
- ofera clientilor informatii despre produse,promoveaza produsele in vederea vanzarii;
- asigura monitorizarea si cercetarea permanenta a pietei;
- intocmeste periodic rapoarte si statistici de vanzare;
- urmarirea preturilor, gestionarea livrarilor si managementul reclamatiilor din partea clientilor

BENEFICII :
- oportunitati de dezvoltare profesionala si personala;
- pachet salarial motivant
- masina si telefon;
- mediu de lucru dinamic, profesionist intr-o companie de succes .

S.C. CROCO S.R.L. este lider, in Romania, la produsele: “Brezel”, “Crackers”, “Sticks” si “Petit Beurre”. avand o prezenta permanenta pe piata de la infiintare (octombrie 1994) si pana in prezent.
Croco este marca inregistrata din 1994.
www.croco.ro
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024