Gratis

KEY ACCOUNT-RESP.VANZARI- IKA (international key accounts)

DACRIS IMPEX

Candidatul Ideal

Pentru echipa noastra International Key Accounts, cautam un KA cu experienta de vanzare pe piata IKA, pasionat de vanzari, ambitios, interest de a dezvolta parteneriate de lunga duarta si motivat permanent de o evolutie continua atat la nivel personal cat si professional.

Ce asteptam din partea ta:
  • Experienta intr-o pozitie similara, pe piata de IKA (retele international de magazine retail) de cel putin 4 ani
  • Cunoasterea pietei de birotica&papetarie – reprezinta un avantaj;
  • Experienta de negociere cu parteneri de orice nivel ierarhic;
  • Cunostinte si experienta de lucru cu bugete;
  • Proactivitate
  • Orientare continua catre gasirea de noi solutii si rezolvarea situatilor aparute;
  • Persuasiune si consecventa;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Cunoasterea strategiilor de managementul conflictelor;
  • Cunoasterea limbii engleze cel putin de nivel mediu – reprezinta un avantaj;
  • Operare PC: Word, Excel;
  • Dorinta continua de invatare si evolutie personala si profesionala
  • Carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale:
  • Construirea de relatii strategice si de durata cu sefii de raioane papetarie si sefii de magazine;
  • Propunerea si implementarea de proiecte (promotii) comune cu fiecare client IKA in parte cat si a proiectelor locale per magazin;
  • Urmarirea si imbunatatirea portofoliului de produse la raft la fiecare client IKA;
  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
  • Stabilirea si participarea la intalniri periodice cu sefii de magazine si raion;
  • Analiza concurentei si propunerea de proiecte strategice in acord cu aceasta analiza.
Beneficiile de a lucra ca reprezentant vanzari in cadrul companiei noastre includ:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv
  • Posibilitatea de a castiga un venit atractiv si motivant, bazat pe performanta format din parte fixa si bonusuri in functie de rezultate si atingerea targetelor
  • Training si suport constant pentru a-ti dezvolta abilitatile de vanzare
  • Pachet servicii medicale
  • Abonament Bookster
  • Abonament 7Card
  • Posibilitatea de a avansa in cariera si de a prelua responsabilitati mai mari
  • Instrumente de lucru puse la dispozitie pentru a-ti desfasura in conditii optime activitatea (masina de serviciu sau decontarea cheltuielilor de transport utilizand masina personala, telefon, etc)

Daca esti motivat, entuziast si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, sigura si cu traditie in domeniul sau de activitate, te invitam sa aplici pentru pozitia de key account IKA.
Asteptam cu interes sa ne cuoastem!

HAI IN ECHIPA DACRIS!

Descrierea companiei

www.dacris.net
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024