Gratis

Supervisor/Trainer - Zireto Caffe

Zireto Caffe

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă în industria ospitalității, preferabil în domeniul cafelei.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu oamenii.
  • Capacitatea de a motiva și ghida echipa către excelență.
  • Abilități organizatorice și capacitatea de a gestiona eficient timpul.
  • Atitudine pozitivă și entuziasm pentru îmbunătățirea constantă.
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra într-un program variabil, inclusiv în weekend-uri și sărbători.

Descrierea jobului

  • Supravegherea și coordonarea activităților zilnice ale echipei de pe locațiile Zireto Caffe din Suceava.
  • Implementarea și monitorizarea standardelor de calitate și servicii pentru a asigura o experiență excelentă pentru clienți.
  • Furnizarea de training și îndrumare pentru angajați în ceea ce privește procedurile operaționale, politica de serviciu și standardele de igienă.
  • Identificarea oportunităților de îmbunătățire a eficienței operaționale și a calității serviciilor și elaborarea planurilor de acțiune corespunzătoare.
  • Colaborarea strânsă cu departamentul de resurse umane pentru recrutarea și selecția noilor membri ai echipei.
  • Asigurarea conformității cu reglementările și politicile companiei.

Zireto Caffe este un lanț de cafenele, cu o expansiune rapidă, care se numără printre cele mai populare cafenele TO-GO din țară și care deține în prezent peste 80 de locații la nivel național.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024