Sudor

ROMPRIM SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte solide ale tuturor procedeelor de sudura

Descrierea jobului

- execută lucrările repartizate de şeful de secţie şi şeful de brigadă conform fişelor de planificare şi comenzii interne la toate sortimentele conform calificării;
- pregăteste suprafeţele de sudat, si le niveleaza;
- fixeaza şi trateaza metalele de sudat;
- regleaza şi să fixeaza echipamentul de sudură;
- sudeaza sau taie piese metalice cu ajutorul surselor de caldura prin diferite procedee de topire si taiere;
- verifica rezistenţa sudurii
- finiseaza părţile sudate, le curaţa şi le testeaza calitatea;
- predă lucrarea executată pe fluxul de fabricaţie

ROMPRIM S.A. este unul dintre cei mai mari carosieri și singurul producator de autospaciale de stins incendii din România. Cu o experienta de peste 50 de ani in carosarea vehiculelor pentru transporturi speciale, vehicule destinate gospodariei urbane si fabricarea pieselor de rezerva, ROMPRIM S.A. este cel mai mare producator de autospeciale din Romania si unicul producator de autospeciale pentru stins incendii de pe piata interna.

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos