Publicat 09 Iul 2015 | Expiră 10 Aug 2015

Sudor sub strat de flux / SAW Welder

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Selectam Sudori cu experienta in sudura automata sub strat de flux (SAW) pentru Olanda

Cerinte:
• experienta in sudura automata de tip 121 pe obiecte tubulare/circulare;
• abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare);
• autorizatie (valabila sau expirata) de sudor pe procedeul de sudura 121;
• rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
• bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;
• limba englez[ la nivel de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• realizarea sudurii automate sub strat de flux – 121 (SAW) pe obiecte tubulare de dimensiuni mari, atat pentru domeniul naval, cat si offshore.

Beneficii:
• angajarea se face cu contract de muncă;
• se ofera cazare si transport gratuit;
• activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate

Inca din 1952, Compania Den Breejen a devenit un partener internațional in şantiere navale şi de reparații pentru activitați de protecţie a suprafețelor dar şi in lucrări de vopsitorie.
Ne desfășurăm activitatea in domeniul conservării unei game variate de obiective maritime şi industriale.
Profesioniştii noştri asigură servicii de calitate de peste 60 de ani. Ne distingem prin flexibilitate, incredere şi avans tehnologic.
DB Work, agentie de recrutare si plasare de forta de munca, face parte din grupul de firme Den Breejen.
Suntem convinși că lucrătorii de incredere, profesioniști din Romania pot lucra oriunde in Europa. Ca dovadă a acestui fapt, acum avem un număr in continuă creștere de profesioniști romani care lucrează in numeroase locuri din Olanda și Germania.
Succesul nostru intareste increderea noastra ca avem chiar cele mai bune resurse pentru locuri de muncă, in orice domeniu in care ne desfășurăm activitatea.
www.dbwork.com

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Sudor sub strat de flux / SAW Welder  -  Den Breejen Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles