Gratis

SUDOR LACATUS

CONSTRUCȚII METALICE PE GUSTUL TAU S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui lacatus sudor cu experiență de minim 5 ani pentru a se alătura echipei noastre din Reghin. Candidatul ideal trebuie să posede abilități excelente în sudură și, de asemenea, să fie familiarizat cu munca de lacatus. Compania noastră operează în domeniul confecțiilor metalice, iar integrarea de lacatusi sudori în echipa noastră este esențială pentru succesul nostru continuu.

Cerințe:
  • Cel puțin 5 ani de experiență în sudură și lacatuserie, preferabil într-un mediu industrial
  • Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă
  • Capacitatea de a citi și interpreta planuri și desene tehnice
  • Experiență în utilizarea unei game variate de echipamente de lacatuserie (fierăstrău cu bandă, mașină de găurit, etc)
  • Certificare în sudură și/sau lacatuserie (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Realizarea atât a sarcinilor de sudură, cât și a celor de lacatuserie în conformitate cu specificațiile tehnice și standardele de calitate
  • Utilizarea echipamentelor și a instrumentelor specifice pentru sarcini de lacatuserie și sudură
  • Interpretarea planurilor și a desenelor tehnice pentru a efectua lucrări precise și conforme
  • Lucrul într-un mediu dinamic și colaborativ pentru a asigura finalizarea proiectelor în termen și conform standardelor de calitate

Beneficii:
  • Salariu competitiv, în funcție de nivelul de experiență și competențele dobândite
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
  • Pachet complet de beneficii, inclusiv asigurare medicală și concedii plătite
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, în cadrul unei echipe profesioniste și cooperative

Metarox - Transformăm idei în realitate prin prelucrare metalurgică de înaltă calitate

Misiunea noastră
„ Metarox este înființată cu pasiunea de a crea soluții metalice de înaltă calitate, iar misiunea noastră este să excelăm în furnizarea serviciilor de prelucrări metalice. Ne dedicăm să întâmpinăm și să depășim așteptările clienților noștri, oferind produse personalizate și servicii profesioniste. În plus, ne angajăm să menținem un mediu de lucru sigur și să contribuim la dezvoltarea comunității noastre.„

„În atelierul de prelucrări metalice, arta devine funcționalitate, iar calitatea este atinsă prin precizie și pasiune.”
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024