Gratis

Lacatus mecanic / sudor / frezor - Slatina

STRAL BIG SRL
15 poziții

Candidatul Ideal

- curs / certificat de calificare în domeniul de specialitate
- seriozitate, responsabilitate, loialitate, punctualitate, autocontrol, atitudine pozitivă, capacitate de lucru în echipă

Descrierea jobului

- pozitiile disponibile din cadrul companiei sunt pentru lacatus mecanic, sudor si frezor
- pentru persoanele necalificate dar dornice sa invete o noua meserie, organizam cursuri de formare profesionala

Beneficii:
- salariu motivant in functie de experienta
- bonuri de masa
- loc de munca stabil, contract de munca pe perioada nedeterminata

Detalii suplimentare la telefon: 0723262980

STRAL BIG este una dintre cele mai importante companii din domeniul alpinismului utilitar din Romania. Serviciile oferite se regasesc atat in aria alpinismului utilitar industrial cat si de office si retail. Mai multe detalii despre specificul companiei noastre puteti gasi pe site-ul http://www.stralbig.ro

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024