Publicat 26 Aug 2020 | Reactualizat 25 Sep 2020 | Expiră 26 Sep 2020

Strungar si Frezor

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau scoala de arte si meserii – Prelucrator prin aschiere;
Cunostinte operare strung clasic ;
Experienta in domeniu, minim 5ani;
Cunostinte foarte bune de desen tehnic;
Cunostinte folosire instrumente de masurare, tolerante, abateri de forma si pozitie;

Pentru frezor :
Cunostinte operare masina de frezat in coordonate 2,5D cu comanda numerica SIEMENS ;

Descrierea jobului

Realizarea de piese unicat sau serii mici dupa specificatiile tehnice;
Masurarea si verificarea pieselor folosind instrumentele de masura;
Asigurarea executiei corecte a pieselor, in conformitate cu conditiile de calitate;
Pastrarea utilajului si echipamentelor folosite in conditii foarte bune.

Sediul firmei noastre este central.
Programul de lucru este : 7 - 15.45 cu pauza de mic dejun de la 9.00 - 9.15 si pauza de masa de la 12.00 - 12.30, 8 ore/zi, de luni pana vineri.

Beneficii :
- Salariu in functie de calificare / experienta, bonuri de masa, prime de Paste, de vacanta, de Craciun, asigurare medicala.
- Oferim locuri de munca sigure si stabile pe termen lung.

Firma noastra are in acest moment 200 de angajati, este o companie 100% germana si exista in Romania din anul 1992.

Producem o gama foarte larga manometre si termometre pentru diverse aplicatii industruiale si civile.

Productia noastra este vanduta atit pe piata interna cit si in strainatate.

Sediu firmei este in bulevardul Tudor Vladimirescu nr. 45A, insa incepand cu luna iunie 2020 sediul firmei va fi vis-a-vis de Metro Militari

Beneficii : salariu in functie de calificare, bonuri de masa, prime de Paste, de vacanta, de Craciun

Expirat
Strungar si Frezor  -  AFRISO-EURO-INDEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles