Strungar, frezor, sudor, lacatus

ARCADA COMPANY SA - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Seriozitate, punctualitate
Indemânare şi pricepere în activităţi specifice postului pe care il ocupa
Capacitate de înţelegere şi însuşire a unor operaţii simple de lucru

Descrierea jobului

- Interpretarea şi utilizarea documentaţiei tehnice;
- Realizează produsele conform normelor de calitate.
- Aduce la cunostinta sefului ierarhic orice disfunctionalitate ce pote sa apara in procesul muncii sau care poate afecta bunul mers al activitatii
- Ia masuri pentru gospodarirea rationala a materialelor si a echipamentelor, sculelor si materialelor puse la dispozitie de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu
- Intreţinerea maşinilor specifice.
- Indeplineste orice alte sarcini, activitati si atributii specifice trasate de seful direct in legatura cu activitatea pe care o desfasoara
- Respectă procedurile privind asigurarea calităţii şi asigurarea ergonomică a locului demuncă;
- Răspunde de respectarea termenelor de executare a operaţiunilor desfăşurate;
Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos