Gratis

Store Manager - Tom Tailor - Zalau Value Centre

Tom Tailor Retail Ro SRL

Candidatul Ideal

- Experienta in conducerea unui magazin( de preferat textile) - minim 1 an
- Limba engleza - nivel mediu - avansat
- placerea de la lucra atat individual cat si in echipa
- Foarte bune abilitati de leadership
- Excelente abilitati de comunicare
- fire pozitiva orientata catre rezultate

Descrierea jobului

- Conduce toate activitatile zilnice la nivel operational in magazin: visual merchandising, marketing, preturi, oameni, casierie,
- Este responsabil de motivarea echipei de vanzari si de atingerea targetului,
- Realizeaza analize de vanzari si gaseste impreuna cu Area Managerul solutiile cele mai bune pentru a maximizarea acestora,
- Realizeaza programul de lucru al intregii echipe,
- Urmareste ca angajatii sa isi desfasoare activitatea in conditii de munca legale: sa aiba contracte de munca intocmite, medicina muncii efectuata, protectia muncii efectuata de catre serviciul extern,
- Realizeaza inventare cu regularitatea stabilita de normele interne.

TOM TAILOR GROUP este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi avem în peste 35 de țări mai mult de 1.300 de magazine în care lucrează 6.500 de angajați. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024