de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Store Manager / Sales Consultant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
• Experiență minimă în vânzări;
• Experiența într-o companie de telecomunicații va fi considerată un avantaj;
• Studii superioare;
• Cunoașterea procesului de "merchandising" și cunoștinte din domeniul telefoanelor mobile & accesorii;
• Abilități de operare PC (MS Windows, MS Office);
• Limba engleză la nivel conversațional;
• Competențe de stock control, raportare și întocmire documentație aferentă;
• Capacitate de a lua decizii și asumarea responsabilității;
• Bune abilități de comunicare, negociere și vânzare;
• Flexibilitate, ambiție, precizie, simț pentru detalii.

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Vânzare de produse și servicii Telekom Romania;
• Merchandising / afișarea / prețurilor produselor magazinului;
• Pregătirea, verificarea și transmiterea documentelor contabile;
• Amenajarea produselor / comenzi / livrări / recepții;
• Furnizare de rapoarte și analize către management;
• Rapoarte săptamânale și lunare.

Ce oferim:
• Posibilitatea de a lucra într-unul din magazinele "concept store" IQBOX TELEKOM ROMANIA;
• Pachet salarial atractiv, mai mare decât media existentă pe piață;
• Training și dezvoltare personală;
• Mediu de lucru dinamic și plăcut într-o companie ce se extinde;
• Oportunitate de dezvoltare a carierei și avansare pe scara ierarhică.

IQBox este un partener Telekom de incredere care detine 31 de magazine fizice, tip „concept store”, situate in centre comerciale centrale atat in Bucuresti cat si in alte orase importante din Romania. Compania IQBox ofera servicii de telecomunicatii Telekom, telefoane mobile de ultima generatie si o gama larga de accesorii GSM.

Expirat
Store Manager / Sales Consultant  -  IQBox.ro S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles