Gratis

Stock-keeper Tom Tailor - VIVO! Cluj Napoca

Tom Tailor Retail Ro SRL

Candidatul Ideal

ABILITATI SI INTERESE
  • Experienţa anterioară în aceasta pozitie este dе preferat, dar nu obligatorie
  • Excelente abilitati interpersonale si comunicare
  • Viziune comerciala, orientat catre rezultate
  • Persoana organizata, tipicara
  • Poate lucra atat individual cat si in echipa
  • Cunostinte elementare de matematica si aptitudini in utilizarea calculatorului

Descrierea jobului

Stockkeeper-ul organizeaza si isi desfasoara activitate in depozitele noastre( atat interne cat si externe). Principalele responsabilitati:
  • Receptia si sortarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈marfii
  • Pozitionarea produselor intr-un mod cat mai eficient si depozitarea acestora
  • Alarmarea si etichetarea produselor ce urmeaza a fi expuse pe spatiul de vanzare
  • Pregatirea produselor in vederea transferurilor - include si scanarea produselor ce urmeaza a fi transferate
  • Produsele din depozit trebuie sortate conform regulilor interne ( aranjat pe grupe de produse, cod de articol, culoare si masura)
  • Pastreaza evidente legate de operatiunile legate de produs ( notele de livrare, avizele de insotire ale marfii, facturile de constatare a diferentelor si alte documente)
  • Participa la pregatirea si scanarea produselor in timpul inventarelor
  • Ajuta la descarcarea si incarcarea cutiilor

CE OFERIM:​
  • Training in magazinele noastre
  • Sanse reale de promovare ( 90% din pozitiile noastre au fost ocupate prin promovare interna)
  • Tichete de masa
  • Bonusuri din vanzari
  • Program de luni pana vineri de la 09:00 la 17:30. Usor flexibil in cazul unui inventar sau al unor intarzieri de marfa
  • Discount de angajat de 30% la toate produsele din magazin la pret intreg

TOM TAILOR GROUP este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi avem în peste 35 de țări mai mult de 1.300 de magazine în care lucrează 6.500 de angajați. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024