Stock Controller

PURE HOME COLLECTIONS SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, comunicativa , perfectionista, care are abilitati de organizaresi dedicatie ,cunostinte temeinice de sisteme de tip ERP,capacitatea de a rezolva probleme

Sa fie sociabila, responsabila , corecta si punctuala.
Daca crezi ca te incadrezi la aceste calitati te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

-Inventariere lunara anumite gestiuni ;
-Inventariere saptamanala prin sondaj (inopinata) a oricarei gestiuni cu prezentarea unui raport dupa catre sefii ierarhici;
-Analiza stocuri din gestiuni de productie mai vechi de o saptamana ;
-Manageriere proces inventariere anuala, inclusiv relatia cu auditorul;
-Implicare in disciplinarea gestionarilor, explicarea regulilor, explicarea consecintelor pt companie;
-Verificarea stocurilor din gestiune;
-Rezolvarea problemelor care apar in legatura cu stocurile;
-Pregatirea listelor pt inventariere inopinata;
-Verificari lansari-raportari piele,textila;
-Inventar inopinat;
-Intocmirea rapoartelor pt sefii ierarhici;
-Instiintarea sefilor in legatura cu problemele care apar si gasirea solutiilor , supervizarea implementarii solutiilor gasite;

Experienta in partea de stock management si nu munca efectiva de gestionar;
Cunostinte temeinice de systeme de tip ERP;
Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
Alte sarcini și atribuții față de cele menționate în fișa postului;

Suntem Societatea S.C.Pure Home Collections SRL, unul dintre cei mai importanti exportatori de mobila din Europa. Avem un actionariat olandeză-italiană și oferim locuri de munca la mai mult de 400 de persoane. Suntem gata să facem următorul pas înainte și, prin urmare, avem nevoie de oameni noi care să se alăture echipei noastre.
Firma Pure Home Collections are ca domeniu de activitate proiectarea si productia mobilierului de lemn si piele, si comercializarea ei in Europa, Asia, Emiratele Arabe si USA.
Pure Home Collections este o societate cu capital integral privat, ce isi desfasoara activitatea in comuna Dorolt, str.Principala nr.219, judet Satu Mare. Cu o vechime pe piata de 20 ani, Pure Home Collections are o echipa de aproximativ 400 de angajati si peste 800 clienti in intreaga lume.
Va asteptam in echipa!
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.