STIVUITORISTI, MANIPULANTI DEPOZIT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-studii medii
-experienta lucru utilizare stivuitor
-disponibilitate de a lucra in 2-3 schimburi
-cunostinte in privinta folosirii transpaletului
-posesor autorizatie ISCIR (pentru stivuitoristi)
-cunostinte operare date PC
-abilitati relationare si lucru in echipa
-persoana dinamica

Descrierea jobului

-descarca, plaseaza pe linii (in stoc), aduce de pe linii si incarca marfurile cu ajutorul stivuitorului electric
-preia marfurile pe baza informatiilor disponibile si a documentelor de transport
-plaseaza corect marfurile pe linii in conformitate cu procedura de lucru din depozit
-verifica incarcarea pe camion a marfurilor expediate (conform planificarii si a procedurii)
-este responsabil pentru receptia marfurilor, descarcarea camioanelor, integritatea marfurilor, stocul din depozit, pregatirea comenzilor pentru livrare, incarcare la timp a camioanelor
-este responsabil cu efectuarea inventarelor ciclice

Beneficii oferite:
- avantajele de a lucra intr-o companie multinationala
- salariu de incadrare motivational
- bonusuri lunare de performanta si alte beneficii
- tichete de masa pentru fiecare zi lucrata de 20 lei/tichet
- ore suplimentare platite 200%
- transport asigurat gratuit in municipiul Arad
- asigurare privata de sanatate

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul pe adresele de e-mail: office@ndblogistica.ro; monica.visa@ndblogistica.ro

NDB LOGISTICA ROMANIA, societate infiintata in anul 1999, este un joint-venture intre doua companii XPO Logistics si DB Group SPA.
NDB LOGISTICA ROMANIA ofera servicii de logistica integrate-transport intern, distributie, operatiuni logistice si depozitare.
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 20 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos