Publicat 03 Ian 2018 | Reactualizat 31 Ian 2018 | Expiră 03 Feb 2018

Stivuitorist

CONFIDENTIAL
4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Adeco Resurse umane cauta in numele clientului sau, companie multinationala in domeniu automotive persoane pe postul de Stivuitorist. Locatia: Sibiu.
- persoana atenta la detalii si responsabila;
- posesor atesat ISCIR pentru stivuitor;
- experienta lucru stivuitor lame frontale si laterale;
- disponibil munca in 2 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- sa controleze starea tehnica a stivuitorului si a componentelor de securitate;
- sa controleze functionarea mecanismelor si a componentelor de securitate;
- in cazul in care stivuitoristul constata o defectiune, nu trebuie sa puna in functiune;
stivuitorul si anunta seful ierarhic sau seful punctului de lucru de care apartine in scopul luarii masurilor necesare; dupa remedierea defectiunii se face o noua verificare a stivuitorului de catre stivuitorist;
- respectare sarcinilor de lucru.

Beneficii:
- Salarizare motivanta;
- Tichete de masa;
- Posibilitate decontare transport;
- Prime si bonusuri in functie de performante.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate si vor luate în considerare în proiectele ce corespund experienței dumneavoastră profesionale.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Stivuitorist  -  CONFIDENTIAL