Publicat 04 Ian 2017 | Reactualizat 11 Ian 2017 | Expiră 04 Feb 2017

Stivuitorist

1 post

Candidatul ideal

Cerintele pentru aceasta pozitie sunt:
-foarte bune abilitati de organizare
-experienta pe un post similar
-cunostinte minime de operare calculator
-atestat stivuitorist

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-organizeaza marfa in depozitul companiei
-participa activ la receptionarea cantitativa si calitativa a marfii
-este responsabil de buna gestionare si organizare a depozitului

Beneficii:
-salar atractiv
-bonuri de masa
-al 13-lea salar
-decontarea transportului

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
S.C. FENDER CABLES S.R.L. este o companie specializat in productia de cabluri, unul din liderii pe piata din Romania. Firma noastra se distinge prin calitatea si gama diversa de cabluri care corespund celor mai importante norme internationale, destinate pietei europene si romanesti. S.C. FENDER CABLES S.R.L. produce si comercializeaza cabluri speciale produse in propria fabrica din Cluj-Napoca, precum si cele achizitionate de la partenerii nostrii externi din Italia. SC FENDER CABLES pune un deosebit accent pe pregatirea personalului, scopul fiind oferirea unui serviciu de buna calitate propiilor clienti.

Stivuitorist  -  SC FENDER CABLES SRL
CV-ul este O POVESTE.
Tu o faci MAGICĂ.
Actualizează-ți CV-ul și eJobs donează pentru tine