Stivuitorist

TIMKEN PWP SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Seriozitate si bune abilitati de comunicare
  • Atentie la detalii
  • Experienta profesionala in activitatea de depozit constituie un avantaj
  • Cunoasterea manevrelor specifice operatiunilor de incarcare / descarcare si transport
  • Disponibilitate pentru lucru in schimburi

Preferabil
  • Abilitati de utilizare a calculatorului, pentru primire / trimitere mesaje, editarea de documente word, utilizare SAP
  • Atestat ISCIR valabil pentru motostivuitorist - curs certificare ISCIR asigurat la locul de munca

Descrierea jobului

  • Asigurarea operatiunilor de: primire, pastrare, manipulare si eliberare din gestiune a bunurilor, potrivit necesitatilor ariilor de productie deservite, prin utilizarea echipamentelor, mijloacelor tehnice si sistemelor informatice specifice zonei deservite
  • Asigurarea integritatii si securitatii materialelor aflate in patrimoniul firmei, pe care le gestioneaza, prin aplicarea corecta si continua a Normelor de protectie a muncii si de aparare impotriva incendiilor si de mediu aplicabile materialelor si zonelor deservite
  • Deservirea mijloacelor de transport si manipulare specifice zonei deservite, in conditii de securitate si exploatare rationala, respectand instructiunile tehnice aferente fiecarui mijloc de ridicat si transportat din dotare
Program de lucru 12/24 - 12/48

TIMKEN PWP este o fabrica cu productia focalizata pe fabricarea de rulmenti standard, destinati pietelor globale industriale. Lucrand ca o echipa, Timken PWP furnizeaza produse competitive clientilor, intr-un mediu de lucru sigur si atractiv. Atingem nivelul pietei in termeni de cost, calitate si service prin utilizarea tehnologiilor de varf si a unui sistem de management al proceselor fara pierderi.

Dizivia de Operatiuni a companiei Timken include trei segmente: Industria Auto, Industria de Procese, Industria Aeronautica. TIMKEN PWP S.R.L. este parte a diviziei de Operatiuni / segmentul Auto.
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos