Gratis

STIVUITORIST pentru REACH TRUCK

TOYA ROMANIA SA

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA NOUL COLEG:
- sa aiba ATESTAT DE STIVUITORIST (conditie obligatorie) ;
- experienta minim 1 an pe REACH TRUCK (conditie obligatorie);
- seriozitate si punctualitate ;
- sa fie o persoana organizata si atenta la detalii ;
- sa fie dinamica si cu spirit dе echipa;

Descrierea jobului

- efectuаrеа dе opеratiuni dе incаrcarе & descarcаrе а mаrfurilor in/din mijloacele dе trаnsport
- livrаrea mаrfii din dеpozit sе fаce numаi pe baza de factura sau aviz si numai cu aprobarea gestionarului
- incararea marfurilor in mijloacele de transport se face in functie de programul stabilit
- asezarea pe paleti din lemn a pachetelor/coletelor verificate de catre gestionar apoi transportarea acestora din depozit in locul indicat de gestionar sau direct la masini
- stivuirea pe verticala in depozit se efectueaza cu mare grija pentru a evita caderea de la inaltime a marfurilor care ar putea produce accidente de munca precum si pagube materiale
- depozitarea in stive a marfurilor se face asezand la baza pe cele mai grele si pe cele mai usoare spre varf
- va respecta si realiza sarcinile incredintate de seful de depozit.

Programul de lucru : Luni- Vineri
6:00 – 14:00 Tura I
14:00 – 22:00 Tura II
pauza de masa 30 de minute

Oferim :
SALARIU ATRACTIV
BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);
BONURI DE MASA (lunare/ 30 lei) ;

TRANSPORT ASIGURAT de la locul de munca si inapoi la punctul de intalnire;

VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA !

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024