Publicat 13 Sep 2017 | Expiră 13 Oct 2017

Stivuitorist pentru Olanda

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Se cauta Stivuitorist pentru Olanda cu incepere din 20.09.2017

Se cere :
Autorizatie ISCIR;
Experienta de lucru pe stivuitor de minim 3 ani;
Persoana serioasa, constiincioasa, de incredere.
Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj
Limba engleza la nivel A1-A2

Descrierea jobului

Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul ;
Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite cu ajutorul stivuitorului;
Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii;
Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare;
Respecta normele de Securitate a Muncii si PSI.

Se ofera :
Salarizare neta 1600 euro, minim 40 de ore garantat / saptamana ,contract de munca in Olanda pe o perioada de 1,5 ani, cazare gratuit, asigurare medicala si masina de serviciu.

Descrierea companiei

Firma nu percepe comisoane de intermediere!

Stivuitorist pentru Olanda  -  ALL FOUR PET SRL