de ani Fără Frică...

Publicat 25 Nov 2019 | Reactualizat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Stivuitorist - manipulant marfa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Detinerea autorizatiei ISCIR
- Persoana serioasa, responsabila, onesta, atenta la detalii
- Capacitate de organizare si planificare
- Abilitati de a lucra in echipa

Descrierea jobului

-descarcare/ incarcare marfa
-stivuire/depozitare marfa
-receptia cantitativa si calitativa a produselor;
-aranjare produse in depozit, alimentare rafturi;
-pregatire comenzi conform documentelor de livrare;
-manipulare si inventariere marfa

Beneficii:
- tichete de masa
- program de munca de luni pana vineri
- salar mult peste media din domeniu

Hell Energy Drink este un personaj tânăr de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv. Marca a luat naştere în 2006 şi în cinci ani a devenit leader de piaţă în Romania, iar pe piaţa internaţională de băuturi energizante a devenit un actor determinant. Brandul care are rol de leader de piaţă în mai multe ţări, în 2017 este accesibil deja în mai mult de 40 de ţări. Succesele Hell Energy se datorează calităţii excelente, raportului optim preţ-valoare al mărcii, accesibilitate largă (în fiecare ţară ne străduim la realizarea distribuţiei de 70%) şi suportului de comunicare în marketing internaţional, cât şi poziţionării corespunzătoare nevoilor consumatorilor.

Expirat
Stivuitorist - manipulant marfa  -  SC HELL ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles