Stivuitorist depozit

eMAG - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Ti-ar placea sa lucrezi in cel mai mare depozit din Sud Estul Europei?
Vrei sa evoluezi profesional, sa inveti si sa ai venituri financiare mai mari, atunci iti uram bun venit in echipa eMAG!

Ce oferim:
  • contract - perioada nedeterminata;
  • venit lunar minim: 2500 lei net;
  • tichete de masa 300 lei
  • bonus de productivitate;
  • spor de noapte 25%;
  • spor de week-end 25%;
  • spor ore suplimentare -75% / 100%
  • transport asigurat gratuit;
  • abonament medical.

Venitul lunar creste in functie de program si de performanta dumneavoastra.

Stii ca te potrivesti daca:
  • Esti disponibil de lucru in ture
  • Ai experienta de lucru in depozit sau dorinta dе a invata alaturi dе noi;
  • Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic;
  • Stii sa lucrezi pe calculator si nu iti este frica sa inveti mai mult.
  • Respecti termenele date si regulile stabilite;
  • Faci fata provocarilor, te adaptezi usor si gasesti solutii in situatii neprevazute;

Ce poti face la noi in depozit?
  • Receptionarea marfii in depozit, cantitativ si calitativ;
  • Asezarea marfii la raft conform specificatiilor;
  • Picking comenzi cu ajutorul unui dispozitiv PDA;
  • Scanarea si coletarea produselor;
  • Incarcarea produselor in masinile curierilor.

Alte informatii care iti pot fi de folos:
  • se lucreaza in 2 ture de zi/noapte, de Luni pana Duminica - 5 zile lucrate cu 2 zile libere;
  • iti vei desfasura activitatea in unul din depozitele eMag: (Chiajna KM 13 pe A1 sau Joita – KM 19 pe A1)

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!

eMAG este o companie romaneasca, mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut foarte rapid și suntem determinați să o facem în continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorința de evoluție continuă și rezultate concrete.

eMAG.ro a fost creat pentru a ajuta clientii sa economiseasca timp si bani. Peste 4.000 de persoane lucrează acum în eMAG. Credem foarte mult în dezvoltarea oamenilor și din acest motiv investim în fiecare an mai multă energie și resurse pentru a rămâne o organizație care învață în permanență. Vrem să ne asigurăm că tu vei avea cei mai talentați colegi și mediul în care să crești și să obții performanțe, să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional.

Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/ https://teams.emag.ro/workplace/

Împreună suntem eMAG Teams.

Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos