Stivuitorist depozit eMAG

eMAG 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Ai atestat de stivuitorist valabil;
  • Esti disponibil sa lucrezi in ture;
  • Ai experienta de lucru pe stivuitor;
  • Esti o persoana activa si dispusa la efort fizic;
  • Stii sa lucrezi pe calculator, laptop, PDA sau scanner portabil.

Descrierea jobului

  • Aranjezi marfa la raft conform specificatiilor;
  • Faci picking cu ajutorul unui dispozitiv portabil, PDA sau Scanner;
  • Ajuti la incarcarea produselor in masinile curierilor.

Ce oferim:
  • Contract - perioada nedeterminata;
  • Venit lunar minim: 2500 lei net;
  • Tichete de masa: 300 lei;
  • Bonus de productivitate;
  • Spor de noapte 25%;
  • Spor de week-end 25%;
  • Spor ore suplimentare 75% / 100%;
  • Transport asigurat gratuit;
  • Abonament medicalclinica privata.

Alte informatii care iti pot fi de folos:
  • Program: se lucreaza in 2 ture, zi/noapte, de Luni pana Duminica - 5 zile lucrate cu 2 zile libere;
  • Locatia: iti vei desfasura activitatea in unul din depozitele eMAG, Joita – KM 19 pe A1.

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!
Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/

Împreună suntem eMAG Teams.

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.