Gratis

Stivuitorist - Bucuresti

ENGLMAYER ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

În vederea ocupării postului de Stivuitorist, disponibil în cadrul echipei de logistică la punctul de lucru din Bucuresti (A1, Dragomiresti Deal).

► Căutăm persoane energice și motivate, dispuse să învețe lucruri noi și să își construiască o carieră alături de noi în domeniul transporturilor.

Descrierea jobului

Sarcina principală a noului coleg este manipularea mărfurilor și încărcarea camioanelor conform listelor de încărcare.

Printre principalele responsabilităţi se numără de asemenea:
  • Încărcarea-descărcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului și lizei electrice
  • Recepţionarea mărfurilor în depozit conform listelor de descărcare
  • Pregătirea mărfurilor pentru livrare conform listelor de încărcare
  • Întocmirea de rapoarte de descărcare şi de HUB
  • Etichetarea mărfurilor
  • Păstrarea curăţeniei spaţiului de depozitare
  • Alocarea mărfurilor pe zonele destinate acesteia
  • Organizarea generală a depozitului

CERINȚE:
  • Autorizatie ISCIR valabilă
  • Studii medii
  • Operare PC
  • Exeperiența anterioară pe un post similar - avantaj

OFERIM:
  • Mediu de lucru plăcut si motivant
  • Condiţii foarte bune de lucru
  • Salar atractiv
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală
  • Decontare transport

În calitate de casă de expediţii furnizoare de servicii complete ENGLMAYER ROMANIA, punem la dispoziţie tot ceea ce este nevoie pentru a oferi clienţilor noştri serviciul de transport ideal, în funcţie de necesităţile lor specifice. Cu filiale proprii în toată Europa de Est şi cu o reţea puternică de parteneri internaţionali, garantăm servicii de calitate maximă. În centrul eforturilor noastre se află permanent necesităţile logistice ale clienţilor noştri.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024