Stivuitorist Arad, Bucuresti si Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

În vederea ocupării postului de Stivuitorist, disponibile în cadrul echipei de logistică, puncte lucru Arad, București si Cluj

► Căutăm persoane energice și motivate, dispuse să învețe lucruri noi și să își construiască o carieră alături de noi în domeniul transporturilor.

Descrierea jobului

Sarcina principală a noului coleg este manipularea mărfurilor și încărcarea camioanelor conform listelor de încărcare.

Printre principalele responsabilităţi se numără de asemenea:
• Încărcarea-descărcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului și lizei electrice
• Organizarea generală a depozitului
• Recepționarea mărfurilor în depozit
• Pregătirea mărfurilor pentru livrare
• Scanarea mărfurilor de intrare și de ieșire
• Întocmirea de rapoarte de descărcare și de HUB
• Etichetarea mărfurilor
• Păstrarea curățeniei spațiului de depozitare.

CERINȚE:
• Persoană serioasă și harnică
• Disponibilitate la lucru în ture de zi și de noapte. Program de lucru de luni până vineri.
• Autorizație ISCIR valabilă și experiență anterioară constituie un avantaj.
• Studii medii

OFERIM:
- Mediu de lucru plăcut și motivant
- Salar atractiv
- Bonuri de masă
- Asigurare medicală
- Bonus concediu și performanță.
- Decontarea transportului la / de la locul de muncă
- Oportunitatea construirii unei cariere de succes

În calitate de casă de expediţii furnizoare de servicii complete ENGLMAYER ROMANIA, punem la dispoziţie tot ceea ce este nevoie pentru a oferi clienţilor noştri serviciul de transport ideal, în funcţie de necesităţile lor specifice. Cu filiale proprii în toată Europa de Est şi cu o reţea puternică de parteneri internaţionali, garantăm servicii de calitate maximă. În centrul eforturilor noastre se află permanent necesităţile logistice ale clienţilor noştri.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos