Stivuitorist - Apahida Cluj

Aquila Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- curs de operare stivuitor si atestat ISCIR ;
- cunostinte in lucrul cu scannerul
- experienta in logistica si distributie;

- Se lucreaza in 3 schimburi

Se asigura transpostul din Campia Turzii, Turda si Cluj

Descrierea jobului

• Descarcarea camioanelor cu marfa sosite la depozit
• Transferul paletilor din zona de receptie pe rafturi.
• Pregatirea comenzilor pentru livrare si verificarea acestora inainte de incarcare.
• Incarcarea comenzilor in camioane.
• Transferul paletilor din rafturi, in zona aferenta produselor infestate, si invers.
• Toate activitatile de pregatire a comenzilor, transferul produselor din zona de receptie pe rafturi, se face atat fizic cu ajutorul utilajelor ( stivuitoare, transpalete electrice si manuale) cat si scriptic prin scanare, folosind Sistemul de Management al Depozitului ( WMS ).

Program de lucru in 3 schimburi

Descrierea companiei

www.aquila.ro
Publicat 9 nov. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos