Publicat 30 Ian 2017 | Reactualizat 21 Feb 2017 | Expiră 02 Mar 2017

Stivuitorist - BRASOV

10 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati :

- Descarcarea, receptia si aranjarea marfurilor
- Alimentarea liniilor de productie
- Ambalarea produselor finite si depozitarea lor corespunzatoare
- Incarcarea produselor finite in masinile de transport
- Utilizarea corecta a stivuitorului
- Respectarea normelor ISCIR
- Verificarea starii tehnice a stivuitorului la inceputul si sfarsitul programului de lucru

Beneficii:

- Pachet salarial motivant
- Bonuri de masa
- Decontare transportului pentru persoanele din afara orasului Brasov
- Posibilitate de DEZVOLTARE profesionala

BILKA este o companie la nivel national, 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sistem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale. BILKA este numarul 1 in topul producatorilor romani de acoperisuri.

Stivuitorist - BRASOV  -  Bilka Steel

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă