Publicat 12 Feb 2021 | Reactualizat 12 Mar 2021 | Expiră 15 Mar 2021

STATIE PARTENER ROMPETROL, nou punct de lucru, angajeaza

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti orientat catre client, esti comunicativ, ai atitudine pozitiva si iti place sa lucrezi in echipa, esti ceea ce cautatm.
Daca loialitatea, corectitudinea si seriozitatea sunt cuvinte pline de sens pentru tine, daca esti disponibil sa lucrezi in ture si daca poti gestiona corect si cu simt de raspundere carburantii si produsele din statie, esti ceea ce cautam.
Daca ai minime cunostinte de Microsoft Office -word, excel si daca stapanesti la nivel de incepator limba engleza, esti ceea ce cautam.
Avem nevoie de tine sa te alaturi echipei noastre si te asteptam cu drag.
Ne puteti contacta la numar de telefon: 0725891164

Descrierea jobului

Responsibilitatile pentru aceasta pozitie sunt urmatoarele:
-vanzare de combustibil si produse din magazinul statiei;
-intocmirea documentelor fiscale si efectuarea monetarului;
-intocmirea raportarilor si situatiilor solicitate;
-buna comunicare cu clientii si gestionarea potentialelor neintelegeri aparute;
-asigurarea curateniei si a ordinii in statia de distributie carburanti.

Ca si beneficii iti oferim:
- salariu motivat;
- tichete de masa;
- program de lucru flexibil in ture

STATIE PARTENER ROMPETROL, a deschis un nou punct de lucru in comuna Maracineni, sat Argeselu,DN73.

Expirat
STATIE PARTENER ROMPETROL, nou punct de lucru, angajeaza  -  PRO SPERANTA 2002 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles