Publicat 24 Apr 2017 | Expiră 26 Mai 2017

StartUp Manager

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

StartUp manager-ul functioneaza ca parte a unei echipe in cadrul firmei.
StartUp manager-ul actioneaza ca o legatura intre echipa pe care o coordoneaza si conducere si trebuie sa asigure o tranzitie, in timp util si fara probleme.

Descrierea jobului

Atributii:
Intelegerea perspectivei de afaceri
Panificarea si coordonarea activitatii
Revizuirea si aprobarea obiectivelor
Crearea, urmarirea si actualizarea obiectivelor
Asumarea responsabilitatii pentru o buna functionare a activitatii.

Cerinte:
Studii superioare
Initiativa
Orientarea catre rezultate
Atentie la detalii
Abilitati de comunicare

Oferta:
Pachet salarial motivant
Bonus care rasplateste rezultatele extraordinare
Oportunitati de dezvoltare, intr-o echipa tanara si motivata
Pregatire sustinuta si suport pentru atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

AEERprint ofera servicii de tipografie digitala.

Expirat
StartUp Manager  -  AEER GROUP PRINT