Gratis

Specialist Vanzari

PERAMA IDEAS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

- înclinație naturală și/sau antrenată spre relaționarea directă cu oamenii;
- capacitatea de a se automotiva, proactivitate și perseverență;
- responsabilitate personală, consecvență;
- entuziasm și gândire pozitivă;
- aspect elegant și siguranță de sine;
- atitudine orientată spre soluții și rezultate;
- experiența în vânzări directe, asigurări, Horeca, ospitalitate, funcții sau poziții de conducere, antreprenoriat, management, imobiliare, relații cu publicul sau similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- contactarea si mentinerea unei relatii la cel mai inalt nivel cu portofoliul de clienti
- ⁠extinderea portofoliului de clienti
- ⁠prezentarea produselor pe care compania le comercializeaza
- ⁠efectuarea procesului de vanzare conceput de companie intr-un mod profesionist

Beneficii:
- training specializat, comprehensiv și personalizat, axat pe activitatea companiei
- site de prezentare profesionist;
- materiale de prezentare și promovare profesionist
- ⁠salariu fix plus bonus in functie de realizari
- ⁠team bulding-uri atat in tara cat si-n afara ei
- ⁠posibilitatea de avansare intr-un timp foarte scurt
- ⁠colectiv pozitiv, tanar care lucreaza intr-o echipa in adevaratul sens al cuvantului
- portofoliu de clienți acumulat în ci aproape 12 ani de activitate pe piata din Romania
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024