SPECIALIST VANZARI ECHIPAMENTE DE LABORATOR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

CERINTE:
Studii superioare de specialitate: chimie, biochimie, farmacie, fizica. Minim Masterat absolvit.
Limba engleza nivel mediu-avansat
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara
Capacitatea de a intelege, retine si transmite informatii tehnice
Bune abilitati de comunicare si negociere, usurinta in initierea relatiilor interpersonale
Persoana organizata, cu atentie la detalii
Abilitati mediu/avansate operare PC
Permis auto

AVANTAJE
Doctorat
Experienta cu tehnicile cromatografice sau spectroscopice
Lucrul in laborator de chimie, biochimie, industria farmaceutica

Descrierea jobului

OBIECTIVELE ACTIVITATII:
Derularea unei activitati corecte, profesioniste, in firma, derularea optima a proiectelor
Castigarea de noi clienti
Cresterea volumului de vanzari a firmei

ACTIVITATI - SARCINI:
Vizitarea clientilor existenti si gasirea altora noi
Prezentarea echipamentelor impreuna cu aplicatii pentru acestea
Organizarea de demonstratii practice cu echipamentele
Participarea la expozitii si conferinte
Participarea la traininguri interne atat in tara cat si in strainatate
Intocmirea de oferte tehnico-comerciale potrivite pentru client

Companie activa de peste 20 de ani. Distribuitor unic de echipamente din Japonia, Statele Unite si Uniunea Europeana.
Oferim:
Posibilitatea de a construi o cariera pe termen lung in companie
Pachet salarial competitiv
Oportunitati de dezvoltare profesionala​
Autoturism de serviciu
Posibilitatea de a lucra de acasa.
Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 24 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos