Specialist tehnic ofertare TAMPLARIE PVC – Winarhi/Fenestra

Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Condițiile generale și specifice :
- Studii medii/superioare;
- Experiență in proiectare si ofertare tâmplărie PVC cu ajutorul softului WinArhi sau Fenestra;
- Cunoștințe limba italiana/franceza/engleza constituie un avantaj;
- Competente dezvoltate de comunicare si relaționare;
- Atenție la detalii, amabilitate si orientare către rezolvarea problemelor;

Constituie avantaj:
Cunoașterea mai multor limbi străine din cele menționate;
Candidații ideal este responsabil, serios, punctual, organizat, cu o integritate fizica si psihica foarte buna.

Descrierea jobului

Responsabilități :
- Întocmește oferte de tâmplărie PVC cu ajutorul programului WinArhi sau Fenestra;
- Verifica datele din oferta inițială si oferta finala pentru fiecare comanda ce trebuie lansata in productie;
- Trimite către departamentul Productie documentația finala pentru execuție;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clienților si potențialilor clienți;

Beneficii:
Oferim pachet salarial pe baza experienței si funcție de competente si performante;
Tichete de masă pentru fiecare zi lucrătoare;
Bonus lunar pentru performată;
Decontare transport;

Fondata in anul 2007, compania românească cu capital integral privat, Klass Coating System este astăzi unul din principalii furnizori de soluții destinate sistemelor de profile din PVC pentru ferestre si uși, din Europa.
Iți putem spune ca peste 150 de oameni lucrează in acest moment in cele 4 fabrici ale companiei noastre situate pe o platforma ce acoperă peste 7 Ha.
Suntem mândrii sa folosim in promovarea noastră cuvintele „fabricat in Romania”,de către romani.
Economisim energie, economisim resurse și asigurăm un viitor copiilor noștri, astfel ca profilele Klass sunt 100% ecologice atât din punct de vedere al rețetelor de fabricație cât și datorită faptului că folosesc energie verde provenita din propriul nostru parc fotovoltaic.
Noi consideram ca avem o responsabilitate enorma fata de clienții noștri si automat fata de toate familiile din Europa care aleg sa monteze in casele lor ferestre si uși realizate din profilele noastre.
"Constant ne gândim la inovație pentru a respecta calitatea si a produce valoare."

Va informam ca prin aplicația dumneavoastră transmisa pentru aceasta poziție, va exprimați consimțământul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastră. De asemenea, va aducem la cunoștință ca in conformitate cu Regulamentul UE pentru Protecția Datelor cu caracter personal nr. 679/2016, aveți dreptul la informare, dreptul de a accesa/de a actualiza datele cu caracter personal, dreptul de a va opune in orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal si de a solicita ștergerea informațiilor dumneavoastră din bazele noastre de date.

Publicat 12 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022