Specialist Suport Tehnic in Limba Germana (Back Office)

MANPOWER HR SRL - 100 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

Are o gandire analitica orientata catre solutii practice;

Ii place sa lucreze in echipa;

Are abilitatea de a-si organiza si de a-si prioritiza sarcinile;

Are o atitudine proactiva si pozitiva.

Descrierea jobului

Principale Responsabilitati:

Introducerea si mentinerea datelor relevante in sistemul IT;

Citirea si inregistrarea tuturor documentelor primite in sistemul informatic;

Activitatea este 100% back-office, nu implica interactiunea cu clientii.

Cerinte:

• Diploma de liceu sau diploma de licenta;

• Cunostinte medii despre programele MS Office;

• Excelente abilitati de comunicare, engleza intermediara, germana la nivel B2-C1, atat verbal cat si scris.

Beneficii:

Salar competitiv pentru acest domeniu;

Mediu de lucru placut;

Se lucreaza doar intr-un singur schimb, de luni pana vineri;

Bonuri de masa;

Posibilitatea de a lucra remote.

ManpowerGroup Romania este unul dintre liderii in solutii inovatoare pentru forta de munca, creand si furnizand servicii care ii ajuta pe clienti sa-si atinga obiectivele de afaceri si de forta de munca, sporindu-si in acelasi timp competitivitatea.

ManpowerGroup este prezent in Romania din 2003, cu filiale in Bucuresti, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iasi, Craiova, Ploiesti, Sibiu si Pitesti.

Pentru mai multe informatii, puteti accesa www.manpower.ro sau vizitati-ne pe Facebook la ManpowerGroup Romania.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 9 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos