Publicat 29 Nov 2019 | Reactualizat 27 Dec 2019 | Expiră 30 Dec 2019

Specialist suport software pentru industria HoReCa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Despre compania TCNET:

TCNET
este unul dintre cei mai activi furnizori de solutii software si echipamente pentru industria ospitalitatii din Romania. In 25 de ani de activitate, 1.000 de clienti au avut incredere in TCNET si au implementat cu ajutorul nostru solutii IT capabile sa le optimizeze managementul afacerilor si rezultatele de business. Ne actualizam constant portofoliul de produse, pentru a oferi cele mai moderne si performante solutii la provocarile actuale: clienti cu un comportament de consum modern, prezenti in medii sociale, dornici de acces la tehonologiie de ultima generatie.

Motive pentru a te alatura echipei TCNET

  • Sustinem creativitatea si implicarea angajatilor in procesul de dezvoltare al firmei;
  • Investim continuu in dezvoltarea personala si profesioanala a angajatilor nostri atat prin traininguri interne cat si prin participarea la cursuri de specialitate;
  • Oferim posibilitatea de avansare in cadrul companiei pana la cel mai inalt nivel din cadrul departamentului de implementare si suport;
  • Un mediu placut si dinamic intr-o companie care isi apreciaza si isi pune in valoare angajatii;
Ca urmare a deciziei de a ne mari echipa de specialisti recrutam:

Candidatul ideal trebuie sa detina urmatoarele calitati si aptitudini:
  • Comunicare: sunteţi capabil/a sa comunicati clar si concis, atat în scris cat si verbal, si recunoasteti faptul ca pentru o buna comunicare trebuie sa stiti să ascultati si sa extrageti informatia necesara.
  • Initiativa: va asumati responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse si luati initiativa fară ca sa vi se spuna ce trebuie sa faceti.
  • Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteti capabil/a de a identifica si analiza o problemă existenta/potentiala si gasiti solutii potrivite pentru fiecare situatie în parte.
  • Increderea de sine: va cunoasteti punctele tari si stiti de ce sunteti capabil si ce puteti realiza. Aveti o atitudine pozitiva care indica faptul ca sunteti o persoana productiva si ambitioasa.
  • Flexibilitate: va adaptati usor în functie de situatie si sunteti deschis catre noi idei si persoane.
  • Energic/a: va place să munciti si sunteti dispus/a sa investiti timp si efort pentru a va atinge obiectivele.
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Studii medii/ superioare.

Descrierea jobului

  • Preluarea solicitarilor software primite de la clienti si rezolvarea acestora in cel mai scurt timp;
  • Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de raspunsuri prompte si profesionale;
  • Introducerea tuturor solicitarilor primite de la clienti in baza de date a firmei (CRM-ul companiei);
  • Informarea clientului despre statusul solicitarilor prin e-mail trimis din CRM;
  • Identificarea si evaluarea problemelor in functie de nivelul de complexitate si transferarea problemelor cu grad complex de dificultate catre Level2;
  • Prioritizarea solicitarilor primite de la clienti conform contractelor de mentenanta si politicilor firmei;
  • Monitorizarea statusului solicitarilor (respectarea termenelor);
  • Asigurarea suportului pentru softurile din portofoliul TCNET;
  • Elaborarea documentatiei ajutatoare pentru suport;
  • Raportarea zilnica a activitatii desfasurate si a problemelor ramase de rezolvat;
Beneficii:
  • Apartenenta la o echipa de top, intr-o companie partener Infor in Romania;
  • Programe de training si integrare in cadrul echipei;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonusuri pentru acordarea suportului de noapte;
  • Abonament medical clinica privata(Medlife);
  • Bonuri de masa;
  • Decont transport;
  • Telefon, laptop.

Expirat
Specialist suport software pentru industria HoReCa  -  T&C NET S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles