Publicat 19 Ian 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Specialist Social Media - part time

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ești student la Comunicare, Jurnalism, Litere daca Facebook si Instagram fac parte din viata ta zilnică, hai in echipa noastră sa crești alături de noi!

Căutam tineri studenți, dinamici, creativi, care sa isi pună in practica ideile de promovare pe canalele Social
Media.
Iti garantam o echipa “OPEN minded” si un mediu de lucru cel
Punțin dinamic si creativ. Trimite-ne un mesaj care sa ne determine sa te sunam!

Descrierea jobului

Sa promoveze cluburile Kulturhaus si Silver Church. Sa participe la organizarea evenimentelor firmei si sa le promoveze. Sa comunice corect in limba romana. Cunoasterea unei limbi straine este necesara - a doua limba straina cunoscuta reprezinta un avantaj.
Sa stie sa folosesaca Pc-ul.
Sa fie disponibil pentru a participa la evenimentele organizate in club. Sa fie sociabil, comunicativ, punctual.

Garantam o echipa dimamica si creativa, posibilitatea de a ramane pe un post pe perioada nedeterminata si de promova. Programul este flexibil. Oferim contract de munca pe perioada determinata - postul este ideal pentru studenti.

Expirat
Specialist Social Media - part time  -  MARRIS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles