Specialist Servicii Generale

SAINT-GOBAIN GLASS ROMANIA - BU SEKURIT 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe medii de limba engleză, verbal și scris;
  • Cunoștințe bune de operare PC, Microsoft Office, Internet și Social Media;
  • Abilități excelente de comunicare și spirit de observație dezvoltat;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Persoană interesată de învățarea continuă și de dezvoltarea în domeniu, organizată, eficientă, cu spirit de echipă, inițiativă și orientare spre rezultat.
  • Experiență în domeniu sau într-o companie multinațională constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Preferabil persoana de sex feminin.

Descrierea jobului

Saint-Gobain Sekurit România recrutează în vederea ocupării postului de Specialist Servicii Generale, ce are ca rol asigurarea sprijinului de natură administrativă necesar angajaților și departamentelor companiei în vederea desfășurării în condiții optime a activității și îndeplinirii obiectivelor organizației.
  • Asigură sprijin organizatoric și logistic, intern și extern pentru deplasările angajaților și colaboratorilor companiei: rezervări transport, cazare și masă;
  • Răspunde de colaborarea cu firmele prestatoare de servicii administrative pentru companie, îmbunătățind condițiile contractuale și constituind interfața dintre clienții interni și furnizorii serviciilor: leasing operational auto, curățenie, pază etc.;
  • Organizează evenimentele de companie, vizitele și activitățile de protocol;
  • Sprijină comunicarea interna și externa: concepe, difuzează și afișează anunțuri diverse, transmite, verifică și distribuie corespondența etc.;
  • Îndeplinește formalitățile legale necesare cetățenilor UE și străini pentru a desfășura diverse activități în companie: înregistrare, obținere vize, relația cu Oficiul Român pentru Imigrări etc.;
  • Aprovizionează angajații cu materialele necesare desfășurării activității: produse de papetărie, de birotică, de protocol etc.;
  • Gestionează arhiva administrativă, atât fizică, cât și electronică, a companiei, în limita responsabilităților sale (acte de companie, contracte etc.);
  • Îndeplinește atribuții specifice în cadrul diverselor fluxuri administrative interne: creare / recepție comenzi în SAP, colectare, introducere în sistem, verificare documente justificative și transmitere spre validare a facturilor.

Saint-Gobain Sekurit este de peste 80 de ani un producător lider de geamuri auto. Ca parte a grupului Saint-Gobain, avem acces la peste 300 de ani de experiență și know-how. Oferim produse și servicii cu valoare adăugată ridicată pe trei piețe. Cu tehnologia vitrării de astăzi, mașina a devenit un spațiu de locuit. Inovațiile fac parte din strategia noastră și cheia succesului nostru.
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.