Specialist Servicii Clienti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim un coleg/ colegă care:
  • Vorbește limba engleză la nivel mediu/avansat
  • Are competențe de operare PC (Microsoft Office)
  • Demonstrează bune abiltăți de comunicare & lucru în echipă
  • Are pasiune pentru clienți mulțumiți

Descrierea jobului

Principalele responsabilități ale postului sunt legate de gestiunea portofoliului de clienți alocat, prin:
  • executarea serviciilor solicitate de clienți
  • menținerea și dezvoltarea relației cu clienții (telefon și email)
  • reprezentarea clienților în legatura cu instituțiile fiscale din Marea Britanie

Despre recompensă preferăm să discutăm la interviu, însă ca și referință menționăm că e de luat în considerare:
  • Un salariu atractiv
  • Aprecierea muncii bine făcute prin diverse beneficii & bonusuri
  • Zile libere extra pe langa cele aferente contractului de munca
  • Acces la training-uri de dezvoltare - plătite de companie
  • Accesibilitate la locul de muncă, locația fiind în zonă centrală (zona Piața Griviței)
  • Program de lucru: Luni - Vineri de la 10:00-19:00 (include o ora pauza de masa)
  • Zilnic o cafea și o vorbă bună

Sparks Accounting este o companie specializată în servicii de contabilitate pe sistemul britanic destinate atât clienților români, cât și de alte naționalități. Sediul central este în Marea Britanie și pentru ca suntem o companie aflată într-o continuă creștere, selectam personal pentru filiala, respectiv echipa nostră din Constanța.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos