Publicat 06 Dec 2018 | Expiră 05 Ian 2019

SPECIALIST SALARIZARE

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Resurse umane / Psihologie, Financiar / Contabilitate

Candidatul ideal

- Experienta in domeniu minimum 1 an;
- Limba enlgeza – nivel avansat;
- Cunostinte MS Office.

Descrierea jobului

- Calculeaza drepturile salariale conform pontajului , contractelor de munca si legislatiei in vigoare, pentru portofoliul de client alocat;
- Intocmeste lunar statele de plata si declaratiile aferente salariilor;
- Intocmeste adeverinte privind personalul;
- Tine evidenta tuturor tipurilor de concedii;
- Intocmeste actele privind angajarea personalului, modificarea si incetarea contractelor individuale de munca;
- Administreaza si gestioneaza dosarele de personal;
- Asigura interpretarea corecta a legislatiei muncii si aplica prevederile ale acestora
- Actualizarea diverselor documente interne ( Regulament Intern, Regulamente, Proceduri, Contract Colectiv de Munca, conform legislatiei in vigoare);
- Intocmirea si transmiterea raportului privind necesarul de tichete masa;

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, WRIGLEY, MARS, NESTLE, KANDIA, HENKEL BEAUTY CARE, KIMBERLY CLARK, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, CRAMELE RECAS, HALEWOOD WINE, COTNARI, PARMALAT, etc.

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 18 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta. Ca urmare, angajam personal pentru urmatoarele posturi: