Gratis

Specialist Resurse Umane

MEDICAL DENTAL INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra daca ai studii de specialitate, esti o persoana placuta, ai abilitati excelente de comunicare,relationare si ai :

-Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel) si in softurile de salarizare (NEXUS constituie un avantaj);
-Foarte bune cunostinte de legislatie cu aplicare in domeniul Resurselor Umane;
-Foarte bune abilitati de organizare, atentie distributiva, dinamic, atitudine deschisa in relatiile cu angajatii
-Curs de Inspector Resurse Umane (constituie un avantaj);
-Studii superioare Economice sau de domenii conexe;
-Limba engleza – nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Realizarea documentelor legale privind intocmirea/ modificarea/ incetarea contractelor individuale de munca;
-Procesarea si administrarea corecta a tuturor aspectelor legate de salarizare, inclusiv calcularea salariilor, bonificatiilor, deducerilor si retinerilor legale;
-Verificarea datelor salariale pentru asigurarea acuratetii si conformitatea cu legislatia fiscala si legislatia muncii in vigoare;
-Completarea Registrului de evidenta a Salariilor (Revisal), trasmiterea spre ITM, conform legislatiei in vigoare;
-Eliberarea la cerere a diverselor documente (adeverinte, extrase Revisal, etc.);
-Mentinerea relatiilor cu institutiile de stat (ITM, AJOFM, Casa de Sanatate etc);
-Intocmirea diverselor situatii si rapoarte privind angajatii companiei - cerute de superiori;
-Participa la procesul de recrutare a angajatilor

Beneneficii:

- Salarizare atractivă + bonusuri + bonuri de masa + decontare transport

Clinica OZONO este recunoscuta la nivel local și regional prin grija față de pacienți și prin profesionalismul echipelor medicale. Bine ai venit la OZONO, rezultatul direct al integrării serviciilor premium de stomatologie personalizată.

Recunoscut pentru echipele medicale de elită, calitatea interacțiunii medic-pacient, design-ul deosebit și echipamentele ultraperformante puse la dispoziție pacienților, OZONO este clinica stomatologică unde ne dedicăm timpul, cunoștințele și experiența identificării celor mai bune soluții pentru fiecare zâmbet în parte.

Întreaga experiență medicală OZONO este bazată pe expertiză, inovație și tehnologie de vârf, interacțiune medic-pacient specifică și abordare multidisciplinară, ceea ce face ca fiecare caz, indiferent de complexitatea sa, să-și găsească în cadrul clinicii noastre tratamentul optim, să beneficieze de o experiență plăcută, cu un număr minim de vizite. În plus, siguranța și confortul pacienților sunt asigurate de laboratorul de radiologie și blocul operator propriu, astfel încât toate examenele paraclinice și tratamentele să fie realizate în același loc.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024