SPECIALIST RESURSE UMANE

Chemark Rom SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.
Ne asteptam sa ai o atiutudine pozitiva, calma si orientata catre identificarea solutiilor.

Descrierea jobului

Am fi bucurosi sa te primim in echipa noastra daca indeplinesti urmatoarele:

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta anterioara de minim 2 ani intr-un post similar;
- Foarte bune cunostinte de legislatia muncii;
- Experiență în MS Office, particular MS Excel;
- Abilități de comunicare excelente;
- Bune abilitati de organizare personala;
- Cunostinte bune de limba engleza (constituie avantaj);
- Spirit de echipă.

Postul presupune:
- Dezvoltare, comunicare, implementare procese de HR;
- Planificarea fortei de munca;
- Bugetare & urmarire costuri & investitii de HR;
- Recrutare si Selectie;
- Orientarea angajatilor;
- Relatii de munca si conformare;
- Managementul performantei;
- Compensatii & Beneficii;
- Comunicare interna;
- Diverse raportari.

Pachet de beneficii:
- Perioada contractuala - nedeterminata;
- Salariu la nivelul pietei;
- Tichete de masa conform legii;
- Abonament de servicii medicale private;
- Asigurare medicala privata;
- Pensie privata.

Chemark Rom este o companie cu capital 100% românesc, înființată în anul 1997, cu sediul în orașul Codlea din Brașov si cu 14 puncte de lucru în țară.

Compania se alătură, prin activitatea desfășurată, eforturilor depuse de către micii și marii agricultori de a obține o productivitate agricolă crescută.

În acest scop, Chemark Rom oferă o paletă largă de produse, ambalate în concordanță cu nevoile utilizatorilor, precum și o gamă complexă de servicii.

În plus, firmă se implică activ în conceperea și implementarea unor tratamente eficiente, ce sunt apoi prezentate producătorilor agricoli.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.