Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Specialist resurse umane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte temeinice de legislatia muncii si salarizare;
Experinta in calculul salariilor si REVISAL;
Certificat Inspector Resurse Umane;
Gandire organizata, atentie la detalii, capacitate dezvoltata de analiza si sinteza, organizata si flexibila;
Experienta in domeniu – minim 3 ani.

Descrierea jobului

Administrare personal:
Intocmirea contractelor individuale de munca;
Elaborarea fiselor de post;
Intocmirea actelor aditionale;
Intocmirea documentelor privind modificarea / suspendarea / incetarea contractelor individuale de munca;
Completarea diferitelor tipuri de adeverinte.

Salarizare si evidenta timpului de lucru:
Preluarea si verificarea pontajelor;
Calculul orelor suplimentare, a primelor, bonusurilor;
Calculul concediilor de odihna, concediilor medicale;
Operarea popririlor / retinerilor din salarii;
Intocmirea si depunerea declartiei D112.

Alte atributii:
Intocmirea dosarului de recuperare FNUASS;
Intocmirea dosarului pentru obtinerea formularului A1;
Consultanta legislatia muncii;
Pastrarea legaturii cu diverse institutii ale statului.

Upline activeaza in domeniul serviciilor de resurse umane si contabilitate. Avem nevoi alaturi de noi de un profesionist in care se ascunde în pasiune, implicare si asumare!

Expirat
Specialist resurse umane  -  S.C UPLINE HR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles