Specialist recrutare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai studii superioare absolvite;
Ai minim 2 ani experiență în recrutare;
Ești o persoană organizată, cu abilități foarte bune de project & time management;
Ai abilități de identificare și solutionare a problemelor;
Ești proactiv/ă și dai dovadă de inițiativă fiind orientat/ă către rezultate;
Ești creativ/ă și îți place sa organizezi evenimente interne;
Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
Ești entuziast/ă și pasionat/ă de domeniul resurselor umane;
Ai capacitate de analiză și ești orientat/ă spre o abordare antreprenorială și strategică.

Descrierea jobului

-> Te vei ocupa de procesul de recrutare și selectie candidați end-to-end;
-> Vei planifica strategii de recrutare și vei implementa programe de atragere a candidaților potriviți;
-> Vei crea și posta anunțurile de angajare pe diverse canale (Linkedin, Facebook, Ejobs, Bestjobs);
-> Vei oferi feedback candidaților incluși în procesul de selecție;
-> Vei întocmi ofertele de angajare și le vei prezenta candidațlor telefonic și prin email;
-> Vei oferi suport managerilor pentru identificarea nevoilor organizationale, de recrutare și dezvoltare a echipelor pe care le conduc;
-> Vei organiza procesul de integrare al noilor angajați, prin discuții de feeback;
->​ Vei urmări planul de evaluări conform calendarului de planificări;
-> Vei păstra o relație bună cu angajații, în scopul asigurării unei comunicări eficiente și realizarea exit-interviurilor;
-> Vei organiza evenimente interne cu diferite ocazii;
-> Vei urmări planul de compensații și beneficii;
-> Vei realiza diferite rapoarte și situații solicitate de echipa de management.

Ce Mai Este Important să știi:

• Mediul de lucru este unul activ, dinamic și empatic; prețuim creativitatea, diversitatea, autonomia, responsabilitatea;
• Avem o cultură de echipă care încurajează inițiativa și valorizează abilitățile antreprenoriale, pentru că fiecare membru al echipei să fie implicat în creșterea organizației și în același timp să se dezvolte atât profesional, cât și personal, în funcție de interesele și abilitățile sale;
• Oferim prime de Paște, Crăciun, 8 Martie;
• Oferim tichete de masa si decontarea transportului;
• Avem zi de Short Friday o dată pe lună;
• Zi de naștere liberă;

Ca să aflăm și mai multe despre tine, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email recrutare@winexpert.ro, cu subiectul mesajului Aplicație „Specialist recrutare” până la 15 mai 2022. Sediul se află in sector 3, București (zona Dristor).

Menționăm că vom contacta doar candidații care îndeplinesc cerinţele noastre şi pe care îi selectăm pentru interviu.

Te aşteptăm cu drag în echipă pentru a fi parte din povestea noastră!

WinExpert Consulting ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiar – contabila si servicii de infiintari firme pentru entitati cu diverse forme juridice: persoane fizice autorizate (PFA), societati cu raspundere limitata (SRL si SRL-D), intreprinderi individuale (II), asociatii si fundatii. De ce facem ceea ce facem? Scopul nostru este de a sprijini dezvoltarea durabila a mediului de afaceri si a antreprenorilor. Membrii echipei noastre sunt experti contabili, membri ai CECCAR, membri ai Ordinului Consilierilor Juridici din Romania, specialisti resurse umane si economisti cu experienta. Dispunem de oameni dedicati si profesionisti pe specificul activitatii lor, cu inalta experienta in mediul in care activeaza. De ce sa lucrezi cu noi? Pentru ca te bucuri de avantajele de a avea accesibilitate la o gama de servicii premium de contabilitate orientate catre solutii financiare, pachete personalizate de servicii pentru fiecare client, care vor satisface toate nevoile contabile ale afacerii. Indiferent de marimea companiei sau industria in care activeaza, alocam timpul necesar pentru a intelege mecanismele si ne adaptam firesc stilului de lucru al clientului. Certificarile CECCAR - Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania ANEVAR - Asociatia Nationala a Evaluatorilor din Romania Ordinul Consilierilor Juridici din Romania Camera Auditorilor Financiari din Romania

Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022