SPECIALIST PLANIFICARE/ DESIGN AMBALAJE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare: Tehnice, Inginerie industriala; Design industrial
  • Competenţe comerciale (dobandite în experienta anterioara);
  • Experienta in departamentul Planificare;
  • Avantaj: experienta in SAP;
  • Specializari: Supply Chain Management / Aprovizionare/ Design;
  • Vorbeste si scrie fluent in limba Engleza.

Descrierea jobului

  • Administreaza modificarile tehnice si de design ale cutiilor de ambalat blistere sau flacoane;
  • Executa calculatii ale produselor ambalate (blistere, flacoane, in cutii); optimizeaza costurile pentru acestea;
  • Asigura comunicarea interna cu diferite departamente ale grupului (productie, planificare, logistica, vanzari) in legatura cu procesul de ambalare;
  • Dezvolta procesul de creare a unui produs ambalat tinand legatura cu clientul , precum si cu celalte departamente implicate;
  • Emite comenzi de achizitie pe materiale de ambalare, urmarind confirmarea lor din punct de vedere al cantitatilor si al termenelor de livrare;
  • Se asigura ca marfa este livrata in conformitate cu specificatiile Aenova.

Aenova Group is one of the leading companies in the global pharmaceutical and healthcare industry.

The group’s portfolio of services covers the entire value chain for the development and production of all the main dosage forms and product groups in the field of medicines and dietary supplements.

The Aenova Group’s high standards of quality, innovative technologies and clear vision for the future have enabled it to become European market leader in the business-to-business field.

The company, which has its headquarters near Munich, operates 16 sites throughout the world.

More than 4300 employees contribute to the group’s success.

Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos