Publicat 28 Feb 2021 | Reactualizat 28 Mar 2021 | Expiră 31 Mar 2021

SPECIALIST OBȚINERE AUTORIZATII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam o persoana proactiva care sa gestioneze toată activitatea de obtinere autorizatii, avize, permise, licențe, certificate etc, menținerea si completarea acestora, toate activitățile privind problemele legate de mediu.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare de specialitate - constituie un avantaj;
  • Experienta pe un post similar de minim 2 ani - constituie un avantaj
  • Obligatoriu sa dețină permis conducere - Categoria B;
  • Sa fie o persona organizata, meticuloasa cu spirit de observație;
  • Sa fie o persona activa, obisnuita sa lucreze in echipa;

Descrierea jobului

  • ​Întocmire dosare cu documentaţiile necesare, în vederea obţinerii avizelor/licenţelor/permiselor, pentru companie;
  • Depune documentaţiile la autoritãţile competente spre avizare/obţinere autorizaţii, permise, certificate, licenţe;
  • Gestioneazã evidenţele şi bazele de date interne ( autorizaţii societãţi- teremnele de valabilitate, termene de depunere a documentaţiilor, autorizaţii, certificate personal declarat în dosarele de autorizare a societãţilor );
  • Întocmeste şi transmite raportãrile obligatorii cãtre autoritãţi (ex declarații extracție ANRM);
  • Ţine evidenţa listelor cu dotãri si condiții declarate în dosarele de autorizare;
  • Oferã suport la culegerea şi centralizarea de informaţii şi documentaţii necesare completãrii dosarelor de autorizare/avizare/licentiere pentru companie;
  • Ridicã permisele/licenţele/autorizaţiile de la autoritãţile emitente;
  • Elaboreazã, întocmeşte şi transmitere comunicãri/notificãri, colaboratorilor externi, sau instituţiilor de la care urmeazã sa se obţinã autorizaţiile/avizele/licenţele/permisele;
  • Oferã suport Managerului în elaborarea procedurilor şi a altor documente necesare auditurilor;
  • Gestionează activitățile sii responsabilitățile companiei privind mediul.

Mineralport srl este o companie cu capital privat românesc, cu activitati in domeniul extractiei de agregate minerale, productia de asfalt, productia de beton, transport agregate, constructia de drumuri. ​
Sediul social al companiei este in localitatea Piatra Olt, judetul Olt, cu puncte de lucru in localitatile Piatra Olt, Bals, Craiova, Plenita, Cerna - Tulcea si Oltenita - Calarasi.
Mineralport srl este lider pe piata extractiei de agregate minerale si fabricarea mixturilor asfaltice in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, seriozitate, încredere si acorda o atenție deosebita nevoilor clienților si angajaților săi, dealtfel deviza noastră: MINERALPORT - BAZA TA DE ÎNCREDERE.

Expirat
SPECIALIST OBȚINERE AUTORIZATII  -  MINERALPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles