Publicat 23 Nov 2017 | Reactualizat 07 Dec 2017 | Expiră 23 Dec 2017

SPECIALIST MARKETING

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Minim un an de experienta in domeniu;
Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris;
Foarte bune abilitati de relatii interumane, lucru in echipa si planificare;
Persoana foarte organizata si orientata catre detalii;
Capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de lucru;
Capacitate de a lucra la mai multe proiecte si de a respecta termenele limita;
Creativitate si initiativa.

Descrierea jobului

Asista la dezvoltarea si producerea materialelor de publicitate;
Asista si supervizeaza activitatea de research pentru a evalua eficienta programelor de marketing;
Are responsabilitati cu privire la respectarea si punerea in aplicare a politicilor de marketing;
Participa in mod activ la stabilirea planurilor / obiectivelor departamentului;
Asigura suport altor departamente, construieste realatii in interiorul si in afara zonei de Marketing;
Activitati administrative ce apar in cadrul departamentului de marketing.

NETWORK ONE DISTRIBUTION este liderul pietei de distributie electro-IT din Romania, partenerul principal pentru cei mai mari producatori globali de electro-IT in piata romaneasca. In prezent, compania are o retea de peste 3000 de clienti, fiind si un furnizor important al retelelor de retail locale. Oferta NOD include o gama extinsa de produse IT&C de la componente, periferice si accesorii, pana la servicii integrate de infrastructura si software, dar si produse din segmente noi de piata.

SPECIALIST MARKETING  -  NETWORK ONE DISTRIBUTION