Gratis

Specialist Marketing

SC TUV AUSTRIA ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Absolvent de studii superioare, preferabil profil marketing
Experiență 2 ani într-o poziție similară
Bune abilități de comunicare, relaționare și negociere, claritate și coerență în exprimarea scrisă și orală
Cunoștințe avansate de operare PC – pachet Microsoft Office (Excel, Word etc)
Cunoștințe de limba engleză – nivel avansat
Cunoștințe practice în online marketing
Organizat, creativ, responsabil, comunicativ
Abilități de adaptabilitate, flexibilitate
Spirit de lucru în echipă, organizat, inovativ, implicat

Descrierea jobului

Realizarea și implementarea strategiei de marketing
Implementarea regulilor de brand online și offline (ADWORDS, Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, campanii e-mail )
Realizarea, implementarea și urmărirea campaniilor de marketing online pe platformele dedicate
Implementarea la nivel de companie a identității vizuale
Cercetare, propunere și implementare de idei, concepte și instrumente de marketing pentru promovarea serviciilor, creșterea notorietății companiei
Identificarea furnizorilor potriviți activităților de marketing și comunicare, administrarea relației cu agențiile de marketing/branding partenere
Comunicări în organizație prin intermediul paginii de intranet, mail sau print
Suport specializat Serviciului de Vânzări
Stabilirea și dezvoltarea relațiilor permanente cu clienții

Beneficii:
Bonusuri de performanță
Posibilitatea de a lucra într-o companie internațională
Dinamism şi competitivitate într-o atmosfera de lucru plăcută
Transparenţă şi corectitudine

Grupul internaţional TUV Austria, infiintat in anul 1872, este o organizaţie care activează in domeniul inspectiei, certificarii, instruirii si siguranţei tehnice, avand sediul central in Viena.
Compania este prezentă şi in Romania prin intermediul serviciilor oferite in domeniul certificării sistemelor de management, a persoanelor şi produselor, organizarea de activităţi de instruire, testări şi inspecţii ale echipamentelor sub presiune, cazanelor, echipamentelor de ridicare, materialelor de sudare, tehnologiei medicale şi de mediu, telecomunicaţiilor şi tehnologiei auto.
Mai multe detalii la www.tuv-austria.ro
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024